Grajfka.pl

Od października 2014r. działa i ciągle się rozwija strona internetowa, na której mogą Państwo podziwiać jak i również zakupić produkty rękodzielnicze hand made.

Jeśli szukają Państwo autorskich i efektownych wyrobów, które nadałyby oryginalny charakter otoczeniu lub niecodziennego prezentu, który sprawi wiele radości obdarowywanej osobie grajfka.pl  to właściwe miejsce.

Na stronie oferowane są produkty z wielu dziedzin rękodzieła od biżuterii poprzez wyroby z włóczki, kordonka, wstążki czy sznurka; witraże, fusing, po wyroby z gliny i filcu. Każdy produkt wykonany z pasją i miłością dostosowywany do wymagań klientów. Twórcy sięgają po najrozmaitsze materiały i techniki aby efekt był zachwycający. Choć pozornie ręczne wyroby nie mogą konkurować na rynku z tańszymi wyrobami maszynowymi, to jednak okazuje się, że zawsze znajdują swoich odbiorców.

Grajfka.pl oferuje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia dla osób, które cenią sobie oryginalność.

Przemiły kontakt i szybka realizacja zamówienia to zalety firmy.

Produkty zakupione na stronie wysyłane są na adres podany przez klienta. Istnieje również możliwość odebrania w siedzibie firmy w Koszęcinie.

Strona oferuje mozliwość organizacji warsztatów, na których można nauczyć się wykonywać produkty prezentowane na stronie.

Warsztaty:

- kartki okolicznościowe,

- taknie na palcach,

- bibułkarstwo,

- wyroby z gliny,

- witraże,

- filcowanie na mokro lub sucho,

- maskotki szydełkowe,

- maskotki ze sznurka,

- papierowa wiklina,

- biżuteria,

- recykling,

Rękodzieło ma długą tradycję, a jednocześnie wciąż rodzą się nowe techniki rzemiosła i nowe pomysły na sztukę. Wszystko co czyni zżycie barwniejszym i piękniejszym jest bowiem sztuką.

Serdecznie zapraszamy!!!